W Kołobrzegu powstanie condohotel Ultra Marine

W połowie 2011 roku nad samym Bałtykiem zostanie uruchomiony hotel typu condo – Ultra Marine.

Hotel Ultra Marine w standardzie pięciogwiazdkowym plus będzie dobudowany do hotelu Marine, który powstał w ubiegłym roku w Kołobrzegu.

Ponieważ Marine Hotel i Ultra Marine będą sąsiadować ze sobą, ważne było takie zaprojektowanie obiektów by zapewnić gościom maksimum prywatności. Stąd pomysł kształtowania bryły budynku na zasadzie parawanu.

Eleganckie wnętrza mają być dopełnieniem nowoczesnej architektury budynku. Szkło będzie w apartamentach pełnić rolę ścian działowych, powiększając optycznie przestrzeń i zapewniając odpowiednie doświetlenie.

Ultra Marine należy do hoteli typu „condo”. Zwykle są one położone w miejscach atrakcyjnych turystycznie lub dużych miastach. Oferują apartamenty, które właściciel, pod swoją nieobecność, może oddać do dyspozycji hotelu i jego gości. Właściciel apartamentu otrzymuje wtedy za wynajem stały miesięczny czynsz. Osoby, które wolą, aby ich apartament pełnił wyłącznie funkcję mieszkania, także korzystają ze wszelkich usług spotykanych w najlepszych hotelach.

W Ultra Marine na czterech piętrach powstaną 42 apartamenty: od jedno do czteropokojowych. Ich powierzchnia wyniesie od 19 do 173 mkw. Goście Ultra Marine będą mogli korzystać z wszelkich atrakcji, jakie oferuje pobliski Marine Hotel, to jest z restauracji, dwupoziomowej kawiarni z tarasem na dachu, klubu nocnego w podziemiach oraz centrum SPA.

Inwestorem obiektu jest Zdrojowa Invest, kołobrzeski holding inwestycyjno-deweloperski i hotelarski. Projekt Ultra Marine powstał w warszawskim biurze Projektor Architekci – Bylka, Lewandowski, Zmorka.