Nie jesteśmy zwykłym hotelem SPA & Wellness

Z Klaudią Babiej, kierownikiem sprzedaży i PR Talaria Ladies SPA rozmawiamy o pierwszym w Polsce hotelu adresowanym wyłącznie do kobiet. 

– Skąd pomysł, by stworzyć najprawdopodobniej pierwszy w Polsce obiekt dedykowany dla kobiet.

To pierwszy w Polsce obiekt, który swoją ofertę dedykuje wyłącznie kobietom. To miejsce, które powstało z myślą o nich i nie jest zwykłym hotelem typu SPA&Wellness. W Talaria Ladies SPA każda z pań może uciec przed światem, naładować siły witalne, posłuchać rad specjalistów lub też po prostu zrelaksować się. To właśnie kobiety i ich potrzeby są dla nas najważniejsze. Co ważne, oferujemy pobyty w formule wellinclusive – co nie jest jeszcze popularne.

– Co na to mężczyźni…? Czy znajdzie się dla zbłąkanego pana jakiś pokój?

O dziwo, mężczyźni nie są zbulwersowani – jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Większość z nich rozumie ideę, a nawet cieszy się, że będzie miała chwilę spokoju w domu… Poza tym, będziemy organizować ograniczone czasowo oferty, kiedy to i Panowie będą mogli się u nas zatrzymać – np. zbliżająca się Wielkanoc, Majówka czy rodzinne pobyty wakacyjne. Oprócz tego w Talarii znajdują się dwie restauracje, z czego jedna, Sophie, jest ogólnodostępna i zapraszamy do niej zarówno panie, panów, jak i całe rodziny.

– Jakie udogodnienia czekają na gości przybywających do Talarii?

Talaria Ladies SPA znajduje się na 25 ha terenu, otoczonego przez stawy. To miejsce idealne do uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności na zewnątrz: pływania kajakiem, łódką, wędkowania, biegania, spacerów nordic walking czy jazdy konnej. Oprócz tego można odwiedzić nasze mini – zoo czy letnią chatkę grillową z piecem chlebowym. Jednak przede wszystkim to 1000 mkw. powierzchni SPA – z basenem, jacuzzi, saunami, strefami relaksu, zewnętrzną ruską banią oraz 8 gabinetami do zabiegów i masaży. Nasi goście mogą korzystać z programu animacji i seansu witalności – zawsze według hotelowego harmonogramu.

– Czym się wyróżniają Wasze pokoje tematyczne, i który jest najczęściej wybierany przez gości?

Każdy pokój, zarówno ten położony w Pawilonie Parkowym, jak i w Pałacu, jest urządzony w indywidualnym stylu. Inspirowany jest życiem i osiągnięciami wybitnych kobiet. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone, a zastosowanie materacy z serii Wellness Comfort Line gwarantuje dobry sen.

– W Talarii znajdują się dwie restauracje oraz bar & coffee Catherine. Czym urzekną damskie podniebienia?

Propagujemy wśród naszych gości kuchnię wellness – czyli kuchnię przyjemności i rozsądku. Nasi kucharze przygotowują idealnie skomponowane zdrowe i naturalne potrawy.

– Jakie atrakcje w okolicy mogą liczyć panie odwiedzające Państwa obiekt?

Trojanów to przede wszystkim mała, przyjemna miejscowość, która jest oazą ciszy i spokoju. Można tu uciec od codziennego zgiełku, pospacerować, obserwować naturalne krajobrazy z przewagą stawów i nad rozlewiskiem rzeki Okrzejka. Dla tych spragnionych dalszych wypraw także mamy sporo propozycji – jak np. wycieczka do położonych niedaleko Maciejowic, które związane są z życiem Tadeusza Kościuszki, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Farmy Iluzji w Mościskach czy też najnowocześniejszej w Europie Środkowej hodowli storczyków w Stężycy.

– Jak Talaria chce przyciągnąć gości poza weekendami?

Nasza oferta będzie bardzo bogata – także w propozycje pakietów poza weekendami. Będziemy organizować różnego rodzaju pobyty tematyczne, warsztaty, szkolenia. Poza tym – ceny w tygodniu będą niższe…

– Dziękuję za rozmowę.